Vyhledávání zájezdu
Tsokkos Paradise Village - Kypr - Jižní Kypr - Ayia Napa

Tsokkos Paradise Village

Kypr » Jižní Kypr » Ayia Napa

, Hotel starstarstarTsokkos Paradise Village

Počet termínů:

158 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze, All inclusive

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Bratislava, Katovice

Počasí:

Dnes Počasí v Larnaca - transparent 31°CKategorie hotelu: ****
Ubytování

K dispozici jsou: studio s možností jedné přistýlky a jednoložnicový apartmán s možností dvou přistýlek.

Tsokkos Paradise Village nabízí 136 jednopokojových apartmánů a studií s klimatizací a topením a kompletně vybavenou koupelnou s vysoušečem vlasů a bodem pro holicí strojek. Vybavení pokojů zahrnuje: trezor, barevná TV se satelitním příjmem, 220/240 voltů - mezinárodní elektrické zásuvky, mezinárodní přímá telefonní linka, mini lednice, kuchyňka, úklidové služby, zařízený balkon nebo terasa s výhledem na krajinu.

Poloha

Tsokkos Paradise Village se nachází v klidné oblasti, jen pár metrů od slavné zlaté pláže Macronissos zálivu, v blízkosti malebného rybářského přístavu v Ayia Napa na Kypru. Komplex má na dosah všechny hlavní zábavní a nákupní místa.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky, příruční zavazadla, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, možnost příplatku za registrované zavazadlo

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Služby hotelu

24-hodinová recepce, prádelna, trezor *, doktor na zavolání, lékárna, směnárna, parkování, konferenční místnost, možnost pořádání banketů, možnost uzavření sňatku, knihovna, internetový koutek, veřejné telefonní automaty. Velký venkovní sladkovodní bazén s barem u bazénu, jacuzzi, sauna, tělocvična, krytý bazén, tenisový kurt, stolní tenis, billiard, šipky, jóga, volejbal, prostranství hřiště pro děti, dětský koutek, venkovní dětský bazén.

* Za poplatek na místě

Stravování

Možnost stravování: polopenze, all inclusive.

Snídaně formou bufetu, denně: 07: 00-10: 00.

Oběd formou bufetu, denně: 12: 30-14: 30.

Večeře formou bufetu, denně: 18: 30-21: 30.

Občerstvení, denně: 10: 30-12: 00, 15: 00-17: 00, 22: 00-23: 30.

Občerstvení, A la carte, denně: 10: 30-12: 00, 15: 00-17: 00, 22: 00-23: 30.

Občerstvení, denně: 10: 30-12: 00, 15: 00-17: 00, 22: 00-23: 30.

nápoje:

Nealkoholické nápoje; Studené nápoje; víno; Točené pivo, v době podávání jídel.

Místní alkoholické a nealkoholické nápoje; teplé nápoje; studené nápoje; džusy; likéry; točené pivo; vodka; káva, denně: 10: 00-00: 00.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...