Vyhledávání zájezdu
Poznávací Salzburg - Rakousko - Salzbursko

Poznávací Salzburg

Rakousko » Salzbursko

,Poznávací Salzburg

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis


Salzburg, to je krásné a historické město, které je proslavené jako rodiště W.A.Mozarta.

Jak probíhá cesta autobusem:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná z Ostravy kolem půlnoci a končí v Hodoníně kolem 4. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

po příjezdu do Salzburgu se vydáme na procházku po městě, během které uvidíme např. rodný dům W. A. Mozarta, historické náměstí z 16. století Rezidenzplatz s krásnou barokní kašnou, arcibuskupský palác. Průvodce nás dále zavede k Domplatzu a Kapitelplatzu. U Kapitelplatzu uvidíme ukázku napajedel, Opatství sv. Petra (možnost prohlédnout si chrám, katakomby a hřbitov). Během naší procházky ještě uvidíme Festpielhaus (divadlo vytesané do skály), Pferdeschwemme (koňské napajedlo) a vrátíme se na Mozartovo náměstí, kde budeme mít možnost si poslechnout zvonkohru. Zhruba po 14. hodině budeme mít osobní volno, ve kterém můžeme navštívit placené objekty. Ve večerních hodinách se půjdeme ještě všichni projít na druhý břeh řeky Salzach, kde uvidíme zámek Mirabell, Loretánský kostel, kostel sv. Štěpána. Odjezd zpět do ČR je plánovaný okolo 17:30 hodin.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu z Hodonína, Břeclavi nebo Mikulova, služby průvodce v autobuse.

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění, případné vstupy, příplatek za nástupní místo Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště a Kroměříž 150 Kč, Zlín, Přerov, Prostějov, Olomouc 200 Kč, Brno 300 Kč, Frýdek-Místek, Ostrava 400 Kč.

Pokoje
Sedadlo 1+0

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.