Vyhledávání zájezdu
Penzion Leprich - Rakousko - Horní Rakousy - Dachstein West - Bad Goisern

Penzion Leprich

Rakousko » Horní Rakousy » Dachstein West » Bad Goisern

, starstarstarPenzion Leprich

Počet termínů:

157 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Bad Goisern, pension Leprich - léto
Ubytování

útulné pokoje s koupelnou se sprchou a WC, TV a Wi-Fi, s možností 1-2 přistýlek, většina s balkonem. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Dvoulůžkové pokoje cca 20 m2 s možností 1 přistýlky pro dítě do 13 let, rodinný pokoj cca 30 m2 pro max. 4 dospělé – manželské lůžko, samostatné lůžko a rozkládací gauč - všichni platí plnou cenu.

Poloha

Atraktivní region Horní Rakousko nabízí jedinečnou kombinaci pobytu, a to relax na plážích jezer a aktivní pobyt v okolních horách. Z hornorakouských jezer jsou zejména u jachtařů oblíbená jezera Attersee a Traunsee, k nejteplejším patří Mondsee a sousední Irrsee. Perlami Solné komory jsou Wolfgangsee a Halštatské jezero. Přírodní klenot Národní parku Vápencové Alpy (Nationalpark Kalkalpen) se nachází na jihu Horních Rakous a pyšní se vzácnými živočišnými druhy a malebnými oblastmi pro pěší turistiku (Ennstal, Pyhrn-Priel a Steyrtal). Cyklotrasy: Enžská stezka, Innská stezka, Mozartova cyklostezka (www.radfahren.at). Bad Goisern, kdysi nazývaný "nejkrásnější vesnice monarchie" si dodnes zachoval svůj půvab a kouzlo. Městečko s necelými 8 000 obyvatel se nachází v nadmořské výšce 500 m a je dobrým výchozím bodem pro výlety do blízkého i širšího okolí - Dachsteinská ledová jeskyně a Mamutí jeskyně v Obertraunu (16km), Salzkammerguttherme v Bad Ischlu (11km), rodinný zábavní park "Urzeitwald" v Gosau (asi 17 km), Hallstatt (11 km).

Pension Leprich se nachází na malebném místě na okraji Bad Goisernu. Ve vzdálenosti 100 m je autobusová zastávka, vlakové nádraží je 1.5 km, v blízkosti je restaurace. Ze sluneční terasy pensionu je krásný výhled do okolí. K jezeru Hallstatt je vzdálenost 2 km.

Stravování

bufetová snídaně.
Večeře v restauraci (200 m od penzionu) za příplatek: 13 €/ večeře – výběr z několika 3chodových menu.
Možnost bezlepkové a vegetariánská strava na požádání možná.

Vybavení

jídelna, sluneční terasa s možností servírovaných nápojů, společenská místnost s ledničkou a TV, zahrada, úschovna zavazadel a kol, Wi-Fi a parkovací místa.

Cena zahrnuje

ubytování se snídaní, Salzkammegut Erlebniscard (slevová karta), Wi-Fi, parkování, uzamykatelný prostor na zavazadla, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku.

Karta Salzkammergut Erlebniscard – karta s množstvím slev až do 30 % z více než 110 atrakcí, např. výlet lodí po jezeře, vstup do jeskyně, vstup do solných dolů, jízdenky na horské vlaky, vstupenky do muzeí, místní vlaky, vstup do Wild Life parku a mnoho dalších.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...