Vyhledávání zájezdu
Hotel Fraganterwirt - Rakousko - Korutany - Mölltal

Hotel Fraganterwirt

Rakousko » Korutany » Mölltal

, Hotel starstarstarHotel Fraganterwirt

Počet termínů:

224 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Flattach, hotel Fraganter Wirt*** - zima
Ubytování

dvou-třílůžkové pokoje a rodinné pokoje s výhledem na hory, s koupelnou, Sat - TV, telefonem a trezorem, některé s balkonem. Rodinné pokoje: místnost se 4 lůžky – rozkládací gauč nebo 2 pevná lůžka.

Poloha

Korutany – nejjižněji položená spolková země Rakouska -to je zimní sportování a opravdová radost na sjezdovkách od vysokohorských sjezdů na ledovci až k bezpečným svahům pro nejmenší děti. Korutany na jihu země zůstávají neprávem ve stínu ostatních regionů. Tato oblast totiž nabízí jedny z nejlepších alpských středisek, nejdelší lanovku v Evropě, největší přírodní kluziště a řadu dalších unikátů. Díky své geografické poloze v alpsko-jadranské oblasti jsou Korutany obzvláště hýčkané sluncem a hosté tu zažijí zimní klima bohaté na sníh a o 100 hodin slunečního svitu více než v jiných lyžařských destinacích. Navíc jsou Korutany považovány za místo se zaručenými sněhovými podmínkami. Skiareál Ankogel je malý lyžařský areál na jižních svazích Ankogelu – vzdálenost 3 km. Dvě na sebe navazující kabinové lanovky vyvezou lyžaře do výšky 2 631 n.m. Skiareál Mölltaler Gletscher – lanovky do výše 3 122 m, 53 km upravených sjezdovek - vzdálenost cca 8 km – schuttle bus zdarma 2x dopoledne, 2x odpoledne. Vzdálenost z Prahy cca 500 km, z Brna cca 530 km.

Typický alpský rodinný hotel Fraganter Wirt se nachází v centru městečka Flattach, které leží v okrese Spittal an der Drau v Korutanech v údolí řeky Möll, v jižní části národního parku Vysoké Taury na úpatí Mölltalského ledovce. Ledovec je ve vzdálenosti 9 km. Zastávka skibusu je přímo před hotelem.

Stravování

polopenze – bufetová snídaně, večeře tříchodové menu se salátovým bufetem.

Vybavení

vyhřívané lyžárna, recepce se skipasy, restaurace s barem, jídelna, společenská místnost. Krytý bazén je ve městě Obervellach – 7 km.

Cena zahrnuje

2 dny /1 noc ubytování s polopenzí, využívání wellness hotelu. V případě ubytování na méně nocí než 3 noci je povinný příplatek Kč 230/noc.

Cena nezahrnuje

místní taxu - 2 €/osoba/noc/od 18 let - platba na místě.

Wellness:

sauna, bylinková parní lázeň, sanarium, fitness, relaxační místnost s venkovní terasou. Za poplatek: solárium, masáže.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...