Vyhledávání zájezdu
Hirlatz - Rakousko - Horní Rakousy - Dachstein West - Hallstatt

Hirlatz

Rakousko » Horní Rakousy » Dachstein West » Hallstatt

, HotelHirlatz

Počet termínů:

157 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hallstatt, hotel Hirlatz *** - léto
Ubytování

stylově zařízené pokoje se sociálním zařízením, kabelovou TV, fénem a velkým balkonem. Dětská postýlka na vyžádání ZDARMA.
V případě ubytování 1 dospělé osoby s 1 dítětem, má dítě také slevu.
Dvoulůžkový pokoj (16 m2​), bez možnosti přistýlky.
Pokoj Junior Suite pro 2-4 osoby (30 m​2 ) pro maximum 3 dospělé osoby a dítě do 14.9 let má minibar, trezor, obývací část s rozkládacím gaučem.

Minimální pobyt 3dny, 2 noci, v případě ubytování na 1 noc - příplatek 220 Kč.

Poloha

Dachstein se nachází v Rakouských Alpách a pro české turisty je lákavá především blízkost tohoto masivu. Vzdálenost mezi Prahou a Dachsteinem je cca 420 km. Hoher Dachstein je nejvyšší vrchol horského masivu Dachstein a zároveň nejvyšší hora Severních vápencových Alp, jakož i nejvyšší hora Štýrska a Horních Rakous, protože přes vrchol probíhá hranice mezi těmito spolkovými zeměmi. V roce 1997 vyhlásilo UNESCO oblast kolem hallstattského jezera za světové kulturní dědictví. V oblasti Dachsteinu jistě sami pocítíte čarovné kouzlo hor.

Hotel Hirlatz se nachází v Hallstattu, kde jednotlivé domy městečka se tísní vedle sebe na úzkém pruhu pobřeží mezi vysokými horami a některé jsou částečně postaveny na kůlech zapuštěných v jezeře. Pension leží cca 15 minut chůze od centra města i hallstattského jezera. V bezprostřední blízkosti budovy vedou turistické stezky i trasy pro horská kola.
Ke stanici lanovky Salzberg je 5 minut chůze.

Stravování

snídaně formou bufetu. Na žádost v hotelu (den předem) lze připravit "thermo snídaně". Možnost večeří za příplatek na místě – 3chodové menu s výběrem ze 2 hlavních chodů: 16 €/ dospělá osoba, 9 € dítěn do let.

Vybavení

recepce, restaurace se zahradou, zahrada s lehátky a dětské hřiště, parkování.
Wellness: sauna, infračervená kabina a Kneippův bazének.

Cena zahrnuje

ubytování s bufetovou snídaní, využití Wellness, možnost zapůjčení jízdních kol, místní pobytovou taxu, Wi-Fi, parkování.

Cena nezahrnuje

Domácí mazlíčci vítáni: cca 5 €/ noc.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.