Vyhledávání zájezdu
Gasthof Innerfraganter Wirt - Rakousko - Korutany - Mölltal

Gasthof Innerfraganter Wirt

Rakousko » Korutany » Mölltal

, ApartmányGasthof Innerfraganter Wirt

Počet termínů:

152 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

All inclusive

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Flattach, Gasthof Innerfraganter Wirt*** - all inclusive,léto, Korutanská karta v ceně
Ubytování

útulné a komfortně zařízení dvou- a tříllůžkové pokoje s možností přistýlky nebo rodinné pokoje ( 2 dvoulůžkové pokoje propojené dveřmi), všechny s vlastním sociálním zařízením, SAT-TV, WiFi, některé pokoje jsou s balkonem.

Poloha

Korutany – nejjižněji položená spolková země Rakouska přitahuje svými teplými jezery a nádhernou kopcovitou a horskou krajinou. Blízká Itálie má blahodárný vliv na zdejší podnebí, které má jižní slunečný charakter. Turistické a cyklistické stezky v nadmořské výšce okolo 3 000 m. Možnosti raftování, paraglidingu a dalších extrémních sportů. Krásná příroda - vodopády, propasti, hory, skály.

Menší, rodinný Gasthof Innerfraganter, obklopený zahradou, se nachází ve středisku Flattach, blíže k ledovci a cca 5 km od centra. Z Prahy je vzdálenost cca 500 km.

Stravování

all inclusive: snídaně formou bufetu + večeře formou bufetu s mezinárodní i místní kuchyní, salátový bufet, obědový balíček, odpolední káva+ zákusky, nealkoholické nápoje, pivo, stolní víno.

Vybavení

restaurace, bar, stolní tenis, Wi-Fi (zdarma).

Cena zahrnuje

ubytování s all incslusive, kartu National Park Kärnten Card - Korutanská karta – Korutanská karta – zahrnuje návštěvu 99 turistických cílů - množství zábavy a zážitků : hrady, zámky, muzea, návštěvu koupališť a zábavních vodních parků, přírodní parky, soutěsky, projížďky lodí, vyhlídkové vláčky, lanovky, mýtné na horských silnicích, horolezecké kurzy. Tato karta nabízí mnoho výhod a slev v Korutanech a Východním Tyrolsku

Cena nezahrnuje

pobytovou taxu 2,00 €/ noc za osobu od 18 let – povinná platba na místě, parking 4,00 €/ auto/ den – platba na místě.

Domácí mazlíčci

na vyžádání, za příplatek dle rasy a váhy..

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...