Vyhledávání zájezdu
Fraganter Wirt - Rakousko - Korutany - Mölltal

Fraganter Wirt

Rakousko » Korutany » Mölltal

, Hotel starstarstarFraganter Wirt

Počet termínů:

67 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Flattach, hotel Fraganter Wirt *** - léto, Korutanská karta v ceně
Ubytování

dvou- a třílůžkové pokoje a rodinné pokoje s výhledem na hory mají koupelnu, SAT-TV, telefon, trezor. Některé pokoje mají balkon. Rodinné pokoje jsou jedna místnost se 4 lůžky – rozkládací gauč nebo 2 pevná lůžka.

Poloha

Korutany – nejjižněji položená spolková země Rakouska přitahuje svými teplými jezery, nádhernou kopcovitou a horskou krajinou. Blízká Itálie má blahodárný vliv na zdejší podnebí, které má jižní slunečný charakter. Vzdálenost z Prahy cca 540 km.

Typický alpský rodinný hotel Fraganter Wirt se nachází v centru městečka Flattach, které leží v okrese Spittal an der Drau v Korutanech v údolí řeky Möll, v jižní části národního parku Vysoké Taury na úpatí Mölltalského ledovce. Na místě se můžete věnovat mnoha sportovním aktivitám. Nachází se zde turistické a cyklistické stezky v nadmořské výšce okolo 3000 m, možnost raftingu, paraglidingu a dalších extrémních sportů. Naleznete zde krásnou přírodu – vodopády, propasti, hory, skály.

Stravování

polopenze: snídaně formou bufetu + večeře 3chodové menu se salátovým bufetem.

Vybavení

restaurace s barem, jídelna, společenská místnost. Wellness: sauna, bylinková parní lázeň, sanarium, relaxační místnost s venkovní terasou. Za poplatek: solárium, masáže. Sport: tenisový kurt, rybaření, stolní tenis, jízda na kánoích, pěší turistika, cyklistika.

Cena zahrnuje

ubytování s polopenzí na 4 dny / 3 noci, 5 dní / 4 noci, 8 dní / 7 nocí, využítí hotelového wellness, Korutanská karta – v ceně na vice jak 2 noci pobytu.

Korutanská karta – zahrnuje návštěvu 99 turistických cílů - množství zábavy a zážitků:hrady, zámky, muzea, návštěvu koupališť a zábavních vodních parků, přírodní parky, soutěsky, projížďky lodí, vyhlídkové vláčky, lanovky, mýtné na horských silnicích, horolezecké kurzy. Tato karta nabízí mnoho výhod a slev nejen v Korutanech ale i ve Východním Tyrolsku.

Cena nezahrnuje

místní taxu: 2 €/ noc za osobu od 18 let - platba na místě.

Domácí mazlíčci

na vyžádání, za poplatek dle rasy a váhy.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...