Vyhledávání zájezdu
Alpenhotel Badmeister - Rakousko - Korutany - Mölltal

Alpenhotel Badmeister

Rakousko » Korutany » Mölltal

, Hotel starstarstarAlpenhotel Badmeister

Počet termínů:

91 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Flattach, Alpenhotel Badmeister*** - léto, Korutanská karta v ceně
Ubytování

dvou- a třílůžkové nebo rodinné pokoje jsou zařízeny v alpském stylu, s koupelnou, fénem, TV a balkonem s výhledem na hory. Rodinný pokoj: z hlavního pokoje přes koupelnu je vchod do dětského pokoje, kde jsou palandy pro děti.

Poloha

Korutany - nejjižněji položená spolková země Rakouska přitahuje svými teplými jezery, nádhernou kopcovitou a horskou krajinou. Blízká Itálie má blahodárný vliv na zdejší podnebí, které má jižní slunečný charakter. Vzdálenost z Prahy je cca 500 km.

Alpenhotel Badmeister leží v nadmořské výšce 1 200 m ve Vysokých Taurách, cca 8 km od Flattachu, kde najdete veřejný venkovní bazén a tenisový kurt. V blízkosti hotelu se nachází stanice lanovky Mölltal Glacier Express.

Stravování

polopenze: snídaně formou bufetu + večeře 4chodové menu (pro děti od 14 let jsou 3 chody), salátový bufet, 1x týdně večeře v selském nebo italském stylu.

Vybavení

restaurace, bar, výtah. Wellness centrum (sauna, parní lázeň, infračervená kabina) pro hosty hotelu zdarma. K dispozici je zahrada s lehátky a dětským hřištěm, stolní tenis a neplacené soukromé parkoviště. Ve společenských prostorách je bezplatné Wi-Fi připojení.

Cena zahrnuje

ubytování s polopenzí, využití wellness centra, Wi-Fi, parkování.
National Kärten Card - Korutanská karta - spousta zážitků a zábavy: je zde zahrnuto 99 turistických cílů z národního parku - hrady, zámky, muzea, lanovky, návštěva koupališť a zábavných vodních parků, přírodní parky, soutěsky, projížďky lodí, vyhlídkové vláčky, mýtné na horských silnicích, horolezecké kurzy. Tato karta nabízí mnoho výhod a slev v Korutanech a Východním Tyrolsku.

Cena nezahrnuje

pobytovou taxu 2 €/ den za osobu od 18 let, platba na místě.

Domácí mazlíčci

na vyžádání, za příplatek dle rasy a váhy.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...